kreseq napisał(a):

Problem w tym ze w naszej lidze REALNIE jest moze z 10 zawodnikow wartych 1 milion euro, reszta to moze z 500 tys, ale zlotych. W tym jest problem.
Przeplacona banda slabych kopaczy.
|
Dajesz tych 10-ciu. Zadanie trudne do wykonania z góry ostrzegam.