Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22283
Stary 20.09.2012, 14:27
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Problem w tym ze w naszej lidze REALNIE jest moze z 10 zawodnikow wartych 1 milion euro, reszta to moze z 500 tys, ale zlotych. W tym jest problem.
Przeplacona banda slabych kopaczy.
Dajesz tych 10-ciu. Zadanie trudne do wykonania z góry ostrzegam.
Odpowiedz cytując