Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19255
Stary 20.09.2012, 12:23
Szpen napisał(a):Wyświetl post
nie błem w Monachium, może tam daja dumpingowe ceny?
Ale byłem taki cwany, że wszedłem na stronę Aldiego, najwiekszego dyskontu w Niemczech. Ceny są minimum 1/3 wyższe niz w Polsce.
ceny na żywnośc mamy niestety znacznie wyższe niż za Odrą

http://www.strefabiznesu.nto.pl/arty...e-niz-w-polsce

no ale Ty bardzo dobrze zarabiasz jak sam pisałeś kiedyś , wiec Tobie to bez różnicy ile wydajesz,niestety znaczna częśc naszego społeczeństwa liczy każdą złotówke i ciężko im domowy budżet związac
Ostatnio edytowane przez AYALA : 20.09.2012 o godz. 13:35.