Szpen napisał(a):

nie błem w Monachium, może tam daja dumpingowe ceny?
Ale byłem taki cwany, że wszedłem na stronę Aldiego, najwiekszego dyskontu w Niemczech. Ceny są minimum 1/3 wyższe niz w Polsce.
|
ceny na żywnośc mamy niestety znacznie wyższe niż za Odrą
http://www.strefabiznesu.nto.pl/arty...e-niz-w-polsce
no ale Ty bardzo dobrze zarabiasz jak sam pisałeś kiedyś , wiec Tobie to bez różnicy ile wydajesz,niestety znaczna częśc naszego społeczeństwa liczy każdą złotówke i ciężko im domowy budżet związac