AYALA napisał(a):

|
dla takiego BATE to żaden problem kupic najlepszego strzelca z innego klubu na Białorusi bo ceny są w granicach 100-150 tyś € (np Mozelewski z Brześcia) a nie jak w Polsce 1-1,5 mln € za grajka co dwa razy dobrze kopnął piłke
|
A co za problem ,żeby nasze kluby kupowały takich grajków Białorusi za 100-150 tys Euro ? Mnie się wydaje ,że u nas w klubach zawodnicy mają za dobrze, kasa dobra a i przykładać się nie muszą bo w razie czego to i tak wy.......ą trenera a nie jego.