Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22275
Stary 20.09.2012, 10:21
AYALA napisał(a):Wyświetl post
dla takiego BATE to żaden problem kupic najlepszego strzelca z innego klubu na Białorusi bo ceny są w granicach 100-150 tyś € (np Mozelewski z Brześcia) a nie jak w Polsce 1-1,5 mln € za grajka co dwa razy dobrze kopnął piłke
A co za problem ,żeby nasze kluby kupowały takich grajków Białorusi za 100-150 tys Euro ? Mnie się wydaje ,że u nas w klubach zawodnicy mają za dobrze, kasa dobra a i przykładać się nie muszą bo w razie czego to i tak wy.......ą trenera a nie jego.
Ostatnio edytowane przez jaro1985r : 20.09.2012 o godz. 10:24.
Odpowiedz cytując