AYALA napisał(a):

W radiu non stop o tym mówią, przynajmniej publicznym. Mówię o PR 3. I to dość dokładnie oraz obszernie o tym nawijają. Może w wiadomościach chcą poczekać na oficjalne wyniki badań ? Nie chcę ich tłumaczyć, blee, ale z drugiej strony gdyby był knebel to i radio by o tym milczało.
Z drugiej strony kto czerpie wiedzę o świecie i Polsce z TV ?