ślimak napisał(a):

Tak, tez miałem te wyniki wkleić na forum. Ale skoro zrobiłeś to wcześniej, to wkleję wyniki dzisiejszych meczów dla nas istotniejszych:
Olimpia Grudziądz - Cracovia Kraków 2 - 0
Termalica B-B. - Stomil Olsztyn 1 - 0
Zawisza Bydgoszcz - Dolcan Ząbki 1 - 1
Flota Świnoujście - GKS Katowice 3 - 1
|
Wyniki Craxy to chyba jedyny powod do zadowolenia dla nas w tym sezonie choc to dziala vice versa.
Co do BATE to nie chce mi sie czytac jakis artykulow z nieznanych stron aczkolwiek w pewnym sensie maja latwiej niz te
najwieksze kluby w Polsce ze wzgledu na to, ze nikt im nie jest w stanie zagrozic w tamtejszej lidze. Lech mial rok temu taki ranking, ze bylby rozstawiony we wszystkich rundach eliminacyjnych, podobnie Wisla w tym roku ale co z tego jak oba kluby kiedy trzeba bylo nie zdobyly mistrzostwa i caly misterny plan czyli wszystkie punkciki w ....u.
A wiadomo, ze jak raz sie tam ktos dostanie to jest i kasa i kolejne punkty do podtrzymania pozycji w rankingu wiec kolo sie troche zamyka. Podobny przyklad to przeciez Dinamo Zagrzeb - kolejny hegemon na krajowym podwórko.