Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22272
Stary 20.09.2012, 09:08
Bez kitu ale oni sa zenujący

Czekam na artykuł o APOELu. Toc przeciez oni tez sa słabiaki w gruncie rzeczy

PS: Chciałbym miec na Łazienkowskiej taka fuksiarksą druzyne ktora 3 raz w przeciagu czterech lat gra w Lidze Mistrzów

PS2: i jeszcze ten fragment "Jak jesteś kozak i chcesz zabłysnąć, to spotkaj się z kimś z nas (z piszących na tej witrynie), porozmawiaj i udowodnij swoich racji."Normalnie rece opadają
Ostatnio edytowane przez killzone : 20.09.2012 o godz. 09:13.
Odpowiedz cytując