Bez kitu ale oni sa zenujący
Czekam na artykuł o APOELu. Toc przeciez oni tez sa słabiaki w gruncie rzeczy
PS: Chciałbym miec na Łazienkowskiej taka fuksiarksą druzyne ktora 3 raz w przeciagu czterech lat gra w Lidze Mistrzów

PS2: i jeszcze ten fragment
"Jak jesteś kozak i chcesz zabłysnąć, to spotkaj się z kimś z nas (z piszących na tej witrynie), porozmawiaj i udowodnij swoich racji."Normalnie rece opadają
