Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3997
Stary 20.09.2012, 07:49
Mysle, ze gdybysmy zaczeli inwestowac w szkolenie nikt by sie nie obrazi nawet jakbysmy mieli kilka lat prebiedowac bo widac by bylo swiatelko w tunelu... a teraz ciemnosc widze ciemnosc.
Odpowiedz cytując