|
CupiaŁ: Nie będę budował akademii, ponieważ przyjedzie Ajax z Barceloną i mi weźmie piłkarza.
Bednarz: Nie ma potrzeby budować akademii, bo szkolenie w klubie jest na wysokim poziomie, nie odstajemy od reszty klubów E-klasy. Nasza młodzież niedawno przegrała 0-3 z Legią, ale Oni mieli dużo szczęścia-nie było widać różnicy. Zresztą nierówne boisko uczy kreatywności, a że mamy ich za mało, to przecież nasze drużyny młodzieżowe mogą trenować na błoniach lub wynajmie się jakiegoś orlika... Byle tylko nie było za drogo-bo pan Cupiał bardzo kocha Wisłę i nie chce marnować jej pieniędzy po to, aby przyjechała Barcelona z Realem i zabrała piłkarza wytrenowanego na jednym boisku z kretówkami.
Mogliby sobie darować piłkarzy z dużymi kontraktami, a w zamian zainwestowali w akademie i boiska treningowe z prawdziwego zdarzenia. Spadniemy, ale w ciągu kilku lat się szybko odbudujemy na zdrowych zasadach...a przy odrobinie szczęścia unikniemy nawet degradacji.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 20.09.2012 o godz. 06:57.
|