Wojtas napisał(a):

|
Licze ze niedlugo Bednarz zwola konferencje gdzie opowie jakie mamy cele Mistrzostwo i szturm LM,a moze powie prawde ,ze celem bedzie obrona przed spadkiem ?
|
...no i powie ilu graczy chce sprzedać/pozbyć się w zimie. to na pewno przestraszy i zmotywuje leniuchów..

Zapowiada się bardzo gorąca zima...
