Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 20.09.2012, 06:49
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Licze ze niedlugo Bednarz zwola konferencje gdzie opowie jakie mamy cele Mistrzostwo i szturm LM,a moze powie prawde ,ze celem bedzie obrona przed spadkiem ?
...no i powie ilu graczy chce sprzedać/pozbyć się w zimie. to na pewno przestraszy i zmotywuje leniuchów.. Zapowiada się bardzo gorąca zima...
Odpowiedz cytując