Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19805
Stary 19.09.2012, 22:57
1q2 napisał(a):Wyświetl post

Ja bym to porównał do przepukliny...powoli latami , wyłaziło, wyłaziło aż w końcu wylazło i to już lekami przeciwbólowymi się nie zaleczy.Pacjent gra z flakami na wierzchu i albo będzie miał operacje albo zakończy karierę czyli klub zbankrutuje, bądź też będzie kopał się po czole w 1 lidze z budżetem 4 mln a nie 40.


dobre

ja zawsze porównuje sytuacje w Wisle do drogi z dziurami.łatac mozna ale na dluzsza mete nic to nie da ,droga bedzie coraz gorsza,tu trzeba zedrzec stare i polozyc nowy asfalt.my jestesmy na etapie drogi z dziurą na dziurze,a perspektyw nie widac/

swoja droga wiedzialem,ze bedzie trudno,ze takie czasy,ale nie przyszpuszczalem ze bedzie tak to wygladac,gdzie nie ma zespolu,kasy a Bednarz tylko czeka co by stad jeszcze mozna sprzedac .
alez ciezkie czasy
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując