1q2 napisał(a):

Ja bym to porównał do przepukliny ...powoli latami , wyłaziło, wyłaziło aż w końcu wylazło i to już lekami przeciwbólowymi się nie zaleczy.Pacjent gra z flakami na wierzchu i albo będzie miał operacje albo zakończy karierę czyli klub zbankrutuje, bądź też będzie kopał się po czole w 1 lidze z budżetem 4 mln a nie 40.
|
dobre
ja zawsze porównuje sytuacje w Wisle do drogi z dziurami.łatac mozna ale na dluzsza mete nic to nie da ,droga bedzie coraz gorsza,tu trzeba zedrzec stare i polozyc nowy asfalt.my jestesmy na etapie drogi z dziurą na dziurze,a perspektyw nie widac/
swoja droga wiedzialem,ze bedzie trudno,ze takie czasy,ale nie przyszpuszczalem ze bedzie tak to wygladac,gdzie nie ma zespolu,kasy a Bednarz tylko czeka co by stad jeszcze mozna sprzedac .
alez ciezkie czasy