Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3993
Stary 19.09.2012, 22:03
Co do budżetu, to raczej rozumieć go trzeba jako roczne wydatki na utrzymanie akademi. Kwestie budowy, wyposażenia i otwarcia pójdą raczej w wiele mln. Ale nie ma wyjścia, jesli chcemy sie rozwijać.
Odpowiedz cytując