Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
KrajanTSW
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: "5"/ Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22270
Stary 19.09.2012, 21:14
Równie dobrze sąsiadka mogła mieć jakiś 1 punkt bo swoim fartem w ostatnich minutach zawsze jakoś wpychała tą piłkę do bramki. Może być ciekawie. W Wiśle nie jest dobrze i nie zapowiada się żeby było lepiej.
...i nawet jeśli będzie źle, MY nigdy nie poddamy się
Odpowiedz cytując