|
Równie dobrze sąsiadka mogła mieć jakiś 1 punkt bo swoim fartem w ostatnich minutach zawsze jakoś wpychała tą piłkę do bramki. Może być ciekawie. W Wiśle nie jest dobrze i nie zapowiada się żeby było lepiej.
...i nawet jeśli będzie źle, MY nigdy nie poddamy się
|