JOSE 841 napisał(a):

|
co do składu to Wisła otwiera albo zamyka pierwszą trójkę z Legią i Lechem potem tylko jeszcze Lechia i Śląsk który w tym sezonie będzie chyba największą niewiadomą.
|
Bednarz, Probierz i Cupiał mają to samo zdanie, więc walczymy o MP i nie potrzebujemy wzmocnień

.