Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2631
Stary 19.09.2012, 20:28
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
co do składu to Wisła otwiera albo zamyka pierwszą trójkę z Legią i Lechem potem tylko jeszcze Lechia i Śląsk który w tym sezonie będzie chyba największą niewiadomą.
Bednarz, Probierz i Cupiał mają to samo zdanie, więc walczymy o MP i nie potrzebujemy wzmocnień.
Odpowiedz cytując