Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20683
Stary 19.09.2012, 20:26
Tominho napisał(a):Wyświetl post
http://www.poznan.sport.pl/sport-poz...___cytaty.html

Złość ogarnia człowieka jak czyta takie rzeczy, a w głowie nasuwa się jedna myśl - U NAS NIE MA NA TO SZANS...
właśnie to jest przykre - bo my mamy właściciela, który nie myśli, nic nie robi i ma wszystko w dupie.
Po co nam taki właściciel...

My nie tylko nie mamy akademii, ale my też nie mamy boisk do szkolenia. Akademia jest niezbędna, abyśmy przyciągali dzieciaki do nas i ich do nas "przywiązywali".
Lada chwila powstanie coś takiego po gorszej stronie Błoń, a Cupiał dalej będzie twierdził, że nic takiego nie jest potrzebne...
Odpowiedz cytując