Tominho napisał(a):

właśnie to jest przykre - bo my mamy właściciela, który nie myśli, nic nie robi i ma wszystko w dupie.
Po co nam taki właściciel...
My nie tylko nie mamy akademii, ale my też nie mamy boisk do szkolenia. Akademia jest niezbędna, abyśmy przyciągali dzieciaki do nas i ich do nas "przywiązywali".
Lada chwila powstanie coś takiego po gorszej stronie Błoń, a Cupiał dalej będzie twierdził, że nic takiego nie jest potrzebne...