Isfahan napisał(a):

Czy mnie się wydaje, czy Bednarz jest wiceprezesem do SPRAW SPORTOWYCH? Jeśli to on ma załatwiać sponsora i otwierać się na potrzeby konsumentów, to gratuluję zrozumienia słów "spraw sportowych"
Tak mi się wydaje, że Bednarz jednak nie jest prezesem i nie odpowiada (no, albo przynajmniej nie powinien odpowiadać) za wszystko
|
Takie ma stanowisko lecz obowiazki duzo szersze. Gratulacje powinienes kierowac do Myslenic.
Tym tokiem czy powinien sie mieszac w finanse?... a robi to.