Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3987
Stary 19.09.2012, 19:14
hunter napisał(a):Wyświetl post
Za nami cztery kolejki, a Ty wieszczysz nam walkę o utrzymanie? Gratulacje!

Pytanie za 100 pkt. Czy Liverpool i Real też w tym roku będą walczyć o utrzymanie?

Pisałem nie raz i nie dwa. Czekam co najmniej do końca rundy na ocenę przydatności nowych zawodników.
A według mnie pierwsze 5-6 kolejek już trochę weryfikuje która druzyna o co będzie walczyć w sezonie.
Walka o utrzymanie lub w najlepszym wypadku o bezpieczną pozycje w środku tabeli.
Odpowiedz cytując