hunter napisał(a):

Za nami cztery kolejki, a Ty wieszczysz nam walkę o utrzymanie? Gratulacje!
Pytanie za 100 pkt. Czy Liverpool i Real też w tym roku będą walczyć o utrzymanie?
Pisałem nie raz i nie dwa. Czekam co najmniej do końca rundy na ocenę przydatności nowych zawodników.
|
A według mnie pierwsze 5-6 kolejek już trochę weryfikuje która druzyna o co będzie walczyć w sezonie.
Walka o utrzymanie lub w najlepszym wypadku o bezpieczną pozycje w środku tabeli.