Witam

jakby któryś z Wiślackich braci umiał język angielski i miał trochę wolnego czasu prosił bym go o pomoc w rozwiązaniu
tego testu, bo niestety ja leże z językami obcymi a potrzebuję żeby został zrobiony przynajmniej w 80% dobrze. O rozwiązania lub jakieś porady prosił bym na pw.
