Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2625
Stary 19.09.2012, 18:23
WislaOnly napisał(a):Wyświetl post
Ironizujesz. Ale atmosfera w klubie i wokół niego nie nastraja w żadnym stopniu do osiągania wyników. Wiadomo, część z tego co wypłynęło to kaczki dziennikarskie lub też domysły. A zaczęło się już w zeszłym sezonie, kiedy to Wilk i Sobol wylewali żale na "stranierich", chore akcje Małeckiego, ciągłe zamieszanie z Meliksonem, przegranie PP, gówniana postawa w zeszłym sezonie w lidze. Teraz jeszcze ta akcja z zaległościami. Moim zdaniem, ten skład w tej formie, nawet z nowym trenerem niczego już nie osiągnie. A szkoda bo była dobra baza piłkarzy do tego, żeby zbudować dobrą drużynę.
Nie. To było serio. Armia zaciężna będzie walczyła jak będzie opłacona. W przeciwnym razie pójdzie do tego kto jej zapłaci.
Odpowiedz cytując