Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3984
Stary 19.09.2012, 17:47
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Hunter, Ty tak na poważnie myślisz, że wszystko idzie zgodnie z planem?

Nie widzisz ze plan się posypał? Mieliśmy sprzedać Meleksa - nie sprzedaliśmy. Mieliśmy walczyć o puchary - walczymy o utrzymanie. Sikorski i Quoto mieli być wzmocnieniem - nie są.

Możesz mi powiedzieć co poszło zgodnie z planem i czym są te tory wyznaczające dobry kierunek o którym mówisz?
Za nami cztery kolejki, a Ty wieszczysz nam walkę o utrzymanie? Gratulacje!

Pytanie za 100 pkt. Czy Liverpool i Real też w tym roku będą walczyć o utrzymanie?

Pisałem nie raz i nie dwa. Czekam co najmniej do końca rundy na ocenę przydatności nowych zawodników.
Odpowiedz cytując