Lukasz napisał(a):

Hunter, Ty tak na poważnie myślisz, że wszystko idzie zgodnie z planem?
Nie widzisz ze plan się posypał? Mieliśmy sprzedać Meleksa - nie sprzedaliśmy. Mieliśmy walczyć o puchary - walczymy o utrzymanie. Sikorski i Quoto mieli być wzmocnieniem - nie są.
Możesz mi powiedzieć co poszło zgodnie z planem i czym są te tory wyznaczające dobry kierunek o którym mówisz?
|
Za nami cztery kolejki, a Ty wieszczysz nam walkę o utrzymanie? Gratulacje!
Pytanie za 100 pkt. Czy Liverpool i Real też w tym roku będą walczyć o utrzymanie?
Pisałem nie raz i nie dwa. Czekam co najmniej do końca rundy na ocenę przydatności nowych zawodników.