Cześć,
Jestem Janek - obecnie mieszkam w Krakowie, chociaż swego czasu studiowałem we Wrocławiu. Kibicuję oczywiście Wiśle, jednak pałam też sympatią dla Śląska, pewnie z sentymentu do miasta młodości. Trochę interesuję się także architekturą.
Czasem na swoim Twitterze napiszę coś o Wisełce, link w stopce. Zapraszam
