|
aNouc
to o czym mówisz to jedno, a ja pytam o coś innego - gdzie ta zgodność z planem? Gdzie ten plan? Jest jedno wielkie cięcie kosztów, od roku (od momentu zakręcenia kurka na transfery dla SV).
Możemy umówić się iż Sikorski jest wydatkiem. Jednakże myślę iż nie takie było założenie JB. Nie uważasz?
|