Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3982
Stary 19.09.2012, 16:46
Sikorski miał byc wzmocnieniem? Tylko debil tak myslał. Jak ktos kto z 0 dorobkiem bramkowym w poprzednim sezonie jako napastnik moze byc wzmocnieniem? Wie to tylko ten który go tu ściągnał. I nie histeryzuj jeden z drugim o jakiejs walce o utrzymanie po 4 meczach. Widzew i inni to bohaterzy jednej akcji jak zagłebie, gks, ruch, Śląsk itd.. Spuchną juz niedługo i tak samo nasi ugrają wiecej. Skład mamy na 2-3 miejsce a nawet o MP mozna by powalczyc bo niby kim atakuje reszta ekip, 80% ligi ma slabszy skład od nas. Tyle ze tam na co dzien o utrzymanie /srodek tabeli za 10/30tys miesiecznie. U nas zawsze o MP za 5krotnie wiekszą pensję i w dupach sie gwiazdom pojebało od dobrobytu bo nie dostaje sie hajsu na czas.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 19.09.2012 o godz. 16:49.
Odpowiedz cytując