arti napisał(a):

|
Obawiam się, że tu stuprocentowo działające lekarstwo jest tylko jedno - przelew zaległości.
|
Ironizujesz. Ale atmosfera w klubie i wokół niego nie nastraja w żadnym stopniu do osiągania wyników. Wiadomo, część z tego co wypłynęło to kaczki dziennikarskie lub też domysły. A zaczęło się już w zeszłym sezonie, kiedy to Wilk i Sobol wylewali żale na "stranierich", chore akcje Małeckiego, ciągłe zamieszanie z Meliksonem, przegranie PP, gówniana postawa w zeszłym sezonie w lidze. Teraz jeszcze ta akcja z zaległościami. Moim zdaniem, ten skład w tej formie, nawet z nowym trenerem niczego już nie osiągnie. A szkoda bo była dobra baza piłkarzy do tego, żeby zbudować dobrą drużynę.