WislaOnly napisał(a):

Za to powinien zostać zwolniony Bednarz. Przez to co powiedział zaraz po przyjściu do klubu, że trzeba będzie ciąć koszta, sprzedawać oraz pozbywać się słabo grających piłkarzy doszło do demobilizacji drużyny. Efektem był brak determinacji w grze w tamtej rundzie i brak awansu do pucharów. A to jest strata finansowa rzędu kilku mln. PLN. Spokojnie starczyło by na 2-3 niewygodne kontrakty.