Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19802
Stary 19.09.2012, 16:08
willow napisał(a):Wyświetl post
Bo drużynę się buduje k...a od sztabu szkoleniowego!
jeśli ktoś w tym klubie mówił o rewolucji, o przebudowie i ciężkich czasach, to powinien na dzień dobry zainwestować w sprawdzony sztab szkoleniowy (nie muszę chyba dodawać, że zagraniczny), o udokumentowanych osiągnięciach w Europie! Sztab szkoleniowy, a nie samego trenera!
A potem dopiero sztab szkoleniowy niech etapami, powoli wymienia najsłabsze ogniwa, niech kupuje nawet jednego - dwóch piłkarzy na sezon, ale dobrych piłkarzy i przede wszystkim pasujących do koncepcji. I taki sztab musi mieć co najmniej te 3-4 lata czasu. To jest k...a przebudowa, a nie pseudo-trenerzyna, pseudo-dyrektor i pseudo-kopacze...
A jeśli klubu nie stać nawet na porządny sztab szkoleniowy to czas się zastanowić, czego chce właściciel i czy dalej powinien się bawić w futbol.
willow 100000% racji!!! Jakoś dawnym biedotom typu APOEL czy BATE się udało. Krok po kroczku inwestowali z sensem w klub i drużynę. Teraz mają tego efekty. Wy się zastanowicie, czy trenera wymienić a tu świat nam odjeżdża, ba, Ekstraklasa! Przy takiej organizacji i długofalowej działalności klubu to niebawem postrach na naszych pastwiskach będą siać potęgi z Macedonii, Azerbejdżanu czy Malty.
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując