Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2620
Stary 19.09.2012, 16:07
WislaOnly napisał(a):Wyświetl post
Jeśli bijecie do mnie, to chcę tylko powiedzieć, że pisałem o tym dużo wcześniej niż weszło. A co do waszej pewności że zmiana trenera pomoże, to życzę powodzenia. Dziwię się tylko waszej naiwności, że nagle przyjdzie nowa miotła i wszystko będzie ok. To jest dopiero debilizm.
Obawiam się, że tu stuprocentowo działające lekarstwo jest tylko jedno - przelew zaległości.
Odpowiedz cytując