WislaOnly napisał(a):

|
Jeśli bijecie do mnie, to chcę tylko powiedzieć, że pisałem o tym dużo wcześniej niż weszło. A co do waszej pewności że zmiana trenera pomoże, to życzę powodzenia. Dziwię się tylko waszej naiwności, że nagle przyjdzie nowa miotła i wszystko będzie ok. To jest dopiero debilizm.
|
Obawiam się, że tu stuprocentowo działające lekarstwo jest tylko jedno - przelew zaległości.