Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22266
Stary 19.09.2012, 14:12
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Tzn. nie uwierzyłes mu jakw ostatnim wywiadzie mówił, że potrzeba nam więcej ... cierpliwości
Dwa lata to za mało? Bo nie liczę mu czasu który spędził na L4...

martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Aż tak źle jak w Widzewie raczej nie będzie. Są lepsze podstawy - stadion, kibice. Pozostaje jednak obawa utknięcia na lata w ligowej szarzyźnie. Nadzieja, że się Cupiał jeszcze raz w swoim stylu wkurzy, rzuci kasę i dobierze ludzi do odbudowy drużyny, tylko ci tym razem będą mieli więcej szczęścia w kluczowym momencie.
Uwierz, może być gorzej. Jak Cupiał postanowi zabrać zabawki, to skończymy w czwartej lidze.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując