Gwiaździsty napisał(a):

Tzn. nie uwierzyłes mu jakw ostatnim wywiadzie mówił, że potrzeba nam więcej ... cierpliwości
|
Dwa lata to za mało? Bo nie liczę mu czasu który spędził na L4...
martin_6 napisał(a):

|
Aż tak źle jak w Widzewie raczej nie będzie. Są lepsze podstawy - stadion, kibice. Pozostaje jednak obawa utknięcia na lata w ligowej szarzyźnie. Nadzieja, że się Cupiał jeszcze raz w swoim stylu wkurzy, rzuci kasę i dobierze ludzi do odbudowy drużyny, tylko ci tym razem będą mieli więcej szczęścia w kluczowym momencie.
|
Uwierz, może być gorzej. Jak Cupiał postanowi zabrać zabawki, to skończymy w czwartej lidze.