Jeśli chodzi o Quioto to nie skreślałbym chłopaka... to że się tak popisała no cóż... młody, trochę i głupiutki ale czego można się spodziewać po młodych grajkach z tamtejszej ligi... na pierwszy rzut oka gość ma największe chęci, szybkość i ciąg na bramkę... czego niestety u innych nie widać za grosz... nawet meleks się ociąga... kiedyś jak dostał piłkę to targał trawę do przody jak cholera i czy był ktoś do pomocy czy nie.. a teraz... albo uszło powietrze z braku kolegów do pomocy, albo z tym transferem rzeczywiście jest coś na rzeczy i łysy pokpił sprawę, albo wypłaty brak.
Żeby tylko PMSZkoleniowa

szybko nie zniszczyła Quioto po tej przerwie
