thechris napisał(a):

Tak, weszlo głównym winnym tego, że Probierz i łysy dalej trzymają się stołków. Ludzie... opamiętajcie się.
Wystarczające wymowne jest to, że kpisz z samego portalu tak dla zasady. A co to treści artykułu nt. Wisły to już ciężko polemizować, co nie?
Po prostu zawsze łatwiej napisać: "żydorcza" albo "wesz(L)o"...
|
Nie głównym winnym. Bo głównym winnym jest ten który namówił Cupiała na zatrudnienie misia krzysia i łysego. Natomiast Weszło i reszta obiektywnych warszawskich mediów tylko zacierają ręce z każdym kolejnym tygodniem pracy tych indolentów w Wiśle. Jeżeli masz co do tego wątpliwości to szczerze współczuję. Aby ten cudowny dla nich stan trwał jak najdłużej gotowi są pisać nawet takie brednie jak to że Wisła posiada potencjał Piasta i dlatego błyskotliwy Probierz mimo ze skacze przy linii dużo wyżej i drze się na treningach dużo głośniej niż w ŁKS czy Jadze efektów to przynieść nie może. Dziwi mnie tylko że kibic Wisły za którego Cię uważam, zamiast dostrzec niedorzeczność tych bredni jeszcze się nimi podpiera.
Pogódź sie z tym że miś to wydmuszka, bez warsztatu, bez doświadczenia, z destrukcyjnym wpływem na drużynę, ktoś kto postuluje dawanie takiej osobie szansy piłuje gałąź na której wszyscy siedzimy.