http://wislakrakow.com/forum/showthr...t=8047&page=10
Męczymy się w ataku pozycyjnym to czemu nie spróbówać dać pole rywalowi i nie skontrować, Probierz ewidentnie nie umie myśleć po trenersku. Maaskant jest jednym z najgorszych w Eredivisie, ale w Ekstraklasie, lepszego napewno nie ma.