cfa napisał(a):

|
zakazem transferowym dla Wisły.
|
Patrząc na Quioto to by nawet nie było takie głupie rozwiązanie...
wolfy napisał(a):

Najlepsze, że na forum bronią go te same tępe strzały które do niedawna twierdziły, że mamy potencjał na mistrzostwo. Argument? Słaby skład...
Śmiać się, czy płakać?
|
Twierdziłem i dalej twierdzę, że mamy kadrowy potencjał na obronę 7. miejsca i tego się trzymam. Z terenerem, pomimo trenera czy bez trenera... Jakby kopaczom się chciało to 7. miejsce powinni wywalczyć, sami. A skoro wiedzą, że stać ich na max 7. bo na więcej to umiejętności jednak brakuje no to nie walczą no bo o co tu walczyć? Siódme czy dwunaste... w sumie co za różnica?