Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2612
Stary 19.09.2012, 13:18
cfa napisał(a):Wyświetl post
zakazem transferowym dla Wisły.
Patrząc na Quioto to by nawet nie było takie głupie rozwiązanie...

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Najlepsze, że na forum bronią go te same tępe strzały które do niedawna twierdziły, że mamy potencjał na mistrzostwo. Argument? Słaby skład...
Śmiać się, czy płakać?
Twierdziłem i dalej twierdzę, że mamy kadrowy potencjał na obronę 7. miejsca i tego się trzymam. Z terenerem, pomimo trenera czy bez trenera... Jakby kopaczom się chciało to 7. miejsce powinni wywalczyć, sami. A skoro wiedzą, że stać ich na max 7. bo na więcej to umiejętności jednak brakuje no to nie walczą no bo o co tu walczyć? Siódme czy dwunaste... w sumie co za różnica?
Ostatnio edytowane przez thechris : 19.09.2012 o godz. 13:23.
Odpowiedz cytując