Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19799
Stary 19.09.2012, 12:34
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Największą akcję antyprobierzową nakręca on sam.
Jak to możliwe, że po takim czasie nie mamy żadnego pomysłu na grę, jesteśmy źle przygotowani kondycyjnie, brak nam jakichkolwiek schematów?
Nikt tu nie pisze o punktach, bo te przy obecnej kadrze to trudny temat.

Tak więc może spójrz najpierw o czym pisze FraMat, a później ironizuj.

Jakoś żaden trener od czasu Michniewicza nie miał takiego wsparcia "Weszlo" jak Probierz w Wiśle. Przypadek?
"Uderz w stół a nożyce sie odezwą ..."
Słuchaj tu nie chodzi o Probierza i umiejetnosci piłkarzy,tylko o brak kasy i atmosfere w klubie z tym zwiazaną.
Jakos Jagielonia wszyscy sie zachwycali za trenerki Probierza,a prawie ten sam skład Wisły zdobywał MP.
Nie bede tu przytaczał pzrykładów i polemizował przez kilka stron,bo kazdy to widzi jak widzi ,a prawda jest jak dupa,kazdy ma swoją.
Tyle ode mnie.Pozdro
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując