|
Dobra gra i miła dla oka, emocje, ambicja, techniczne zagrania na najwyzszym poziomie i fantastyczne bramki - to wszystko gwarantują futsaliści Wisły. Jutro - czwartek, godz. 19:00, hala Wisły, druga kolejka o mistrzostwo Polski w futsalu. Wstęp darmowy. W przeciwienstwie do grajków trawiastych zasługują na wsparcie. Raz przyjdziesz, zobaczysz i wrócisz na pewno.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 19.09.2012 o godz. 12:34.
|