Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19797
Stary 19.09.2012, 12:17
willow napisał(a):Wyświetl post
Bo drużynę się buduje k...a od sztabu szkoleniowego!
Oczywiście, każdy DOBRY zagraniczny trener marzy by trenować Wisłę. Nikt inny nie zapewni mu takiego komfortu pracy (B.C.) , zaplecza treningowego (super wypasione pastwisko... znaczy boisko) , czy w końcu wypłacalności *(http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...zom_nawet.html) jak mistrz polski A.D. 2011.




To takie bujanie w chmurach, bo inaczej tego nazwać nie można. Błędy zostały popełnione kilka/kilkanaście lat temu, że nie myślano przyszłościowo, tylko o "tu i teraz" . Nie mamy akademii, nie mamy dopływu świeżych zawodników, nie mamy infrastruktury na której mogliby trenować. A sprowadzanie zagranicznych piłkarzy to jak totolotek, raz trafisz Meliksona, by później sprowadzić pięciu Branco czy innych Jaliensów (którym trzeba płacić niemałe kontrakty) .
Przygoda z Jose Bakero niczego was nie nauczyła? Jaka jest pewność, że nowy trener z zagranicy będzie Petrescu, a nie kolejnym Bakero?
Odpowiedz cytując