Griszka30KR napisał(a):

|
Ty tez szerzysz propagande antyprobierzową i jest dobrze....
|
Największą akcję antyprobierzową nakręca on sam.
Jak to możliwe, że po takim czasie nie mamy żadnego pomysłu na grę, jesteśmy źle przygotowani kondycyjnie, brak nam jakichkolwiek schematów?
Nikt tu nie pisze o punktach, bo te przy obecnej kadrze to trudny temat.
Tak więc może spójrz najpierw o czym pisze FraMat, a później ironizuj.
Jakoś żaden trener od czasu Michniewicza nie miał takiego wsparcia "Weszlo" jak Probierz w Wiśle. Przypadek?