Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19796
Stary 19.09.2012, 12:16
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Ty tez szerzysz propagande antyprobierzową i jest dobrze....
Największą akcję antyprobierzową nakręca on sam.
Jak to możliwe, że po takim czasie nie mamy żadnego pomysłu na grę, jesteśmy źle przygotowani kondycyjnie, brak nam jakichkolwiek schematów?
Nikt tu nie pisze o punktach, bo te przy obecnej kadrze to trudny temat.

Tak więc może spójrz najpierw o czym pisze FraMat, a później ironizuj.

Jakoś żaden trener od czasu Michniewicza nie miał takiego wsparcia "Weszlo" jak Probierz w Wiśle. Przypadek?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując