|
Przecież tu nie chodziło o sam fakt pica, ale bardziej o tym z kim pije. Do przewidzenia było, że jako poseł nie zerwie kontaktów z ludźmi ze służb, a mając takie kontakty o przecieki jest bardzo łatwo...
Edit: Widzę, że moda na kasowanie komentarzy jest niezmienna.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 19.09.2012 o godz. 10:06.
|