Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19794
Stary 19.09.2012, 09:16
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Boże....

Link do tego tekstu (autorstwa kumpla Probierza) pojawił sie już we wszystkich możliwych tematach.
Nie wstydźcie się.
Podajcie tego linka jeszcze po dwadzieścia razy każdy.
Przecież wiadomo, że kłamstwo sto razy powtórzone w końcu zostanie zaakceptowane.
To sie nazywa: propaganda
Ty tez szerzysz propagande antyprobierzową i jest dobrze....
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując