Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22260
Stary 18.09.2012, 23:10
Cytat:
Nie chciałbym zostać oderbany jako napinający się
Z chęcią pojeździłbym z tobą i powyzywał od napinaczy, ale masz rację. I każdy zdrowo myślący kibic to widzi. Wisła to odpowiednik Zagłębia, jakiś tam Bełchatowów czy innych przeciętniaków, tylko że z nazwą. W tym sezonie znowu środek tabeli, o ile strefa spadkowa nie zacznie kukać, wcale by mnie to nie zdziwiło.

No nic, po latach tłustych przyszły lata chude. Boli tak tylko że Wisła (jak i wszystkie inny kluby w Polsce) to taki klubik, bez bazy, bez organizacji, struktury, boisk, młodzieży, marketingu.

Żeby nie off-topować, przewrotnie stawiam że w tym roku L zdobędzie mistrza. W końcu
Odpowiedz cytując