Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2596
Stary 18.09.2012, 23:01
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
No i co to jest wina piłkarzy Realu,że tak grają bo są słabi ? czy jest to raczej problem Murinho, który ustawia ich na kontry jak jakieś Getafe co najmniej. Real gra teraz jak jakiś ligowy średniak z masą przecinaków w składzie a nie jak z wybitnymi piłkarzami z geniuszem na czele. Samograje to są w Barcelonie, a wszędzie indziej trzeba zespół ustawić, rozpisać jak grać, opracowywać schematy. A u nas tego nie ma. To kogo to wina? Ilieva?
Nie. Jaliensa.
On - jak wiadomo - winien jest wszystkiemu, od kryzysu finansowego Wisły począwszy, na pladze łysych w tejże skończywszy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.09.2012 o godz. 23:10.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując