TSW Fanatyk napisał(a):

|
potrzebuje jakieś namiary na darmowa szkołę w której jeszcze jest rekrutacja. chodzi o szkołę policealną, zależy mi na legitymacji tylko
|
Cosinus na Grodzkiej. Jeszcze parę lat temu był darmowy (przynajmniej niektóre kierunki). No chyba, że sprawdzałeś ta szkołę i jednak nie jest tam darmo.
Lengyel, Magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát!
Nasz naród jak lawa
Z wierzchu zimna i twarda, sucha i plugawa
Lecz wewnętrznego ognia sto lat nie wyziębi
Plwajmy na tę skorupę i zstąpmy do głębi...
Adam Mickiewicz "Dziady cz. III"