Wyświetl pojedynczy post
Przemas
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków AZORY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26222
Stary 18.09.2012, 21:19
TSW Fanatyk napisał(a):Wyświetl post
potrzebuje jakieś namiary na darmowa szkołę w której jeszcze jest rekrutacja. chodzi o szkołę policealną, zależy mi na legitymacji tylko
Cosinus na Grodzkiej. Jeszcze parę lat temu był darmowy (przynajmniej niektóre kierunki). No chyba, że sprawdzałeś ta szkołę i jednak nie jest tam darmo.
Lengyel, Magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát!

Nasz naród jak lawa
Z wierzchu zimna i twarda, sucha i plugawa
Lecz wewnętrznego ognia sto lat nie wyziębi
Plwajmy na tę skorupę i zstąpmy do głębi...

Adam Mickiewicz "Dziady cz. III"
Odpowiedz cytując