Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19790
Stary 18.09.2012, 20:31
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Pod jakim względem? Chyba żyjesz jeszcze czasami Skorży, wtedy owszem to by się zgadzało, ale nie teraz.
Tylko pewnie jakby jakieś 90% piłkarzy z Ekstraklasy było przymierzanych do gry w Wiśle to większość łapała by się za głowy co za złom sprowadzamy. Większość kibiców na stadionie miało by problem z wymienieniem nazwisk pięciu zawodników z takiego Widzewa, Podbeskidzia czy Piasta.
Człowiek oglądnie kilka spotkań ekstraklasy i ma dość bo oglądać się tego nie da, a wynik to często efekt tego kto pierwszy wturla piłkę do bramki.
Porównać nasze spotkania z Bełchatowem, Podbeskidziem i Pogonią to większej różnicy nie ma. Zdobyliśmy 4pkt. a mogły być 2,1,6 czy 7. Oczywiście nie ma co gdybać ale taka jest nasza liga, jak kolega wyżej napisał mamy porównywalne składy tylko że Wisła póki co bardziej motywuje rywali niż Piast czy Bełchatów.
Odpowiedz cytując