Lysy napisał(a):

|
Pod jakim względem? Chyba żyjesz jeszcze czasami Skorży, wtedy owszem to by się zgadzało, ale nie teraz.
|
Ma piłkarzy porównywalnych. Na tyle, żeby nie wypadać na ich tle jak banda zebrana piętnaście minut przed meczem.
Nie chodzi o punkty, o umiejętności zawodników: my nie gramy nic!