Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19788
Stary 18.09.2012, 20:06
piotrek06 napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, ale 80% klubów ekstraklasy ma jeszcze gorszych piłkarzy niż my
Pod jakim względem? Chyba żyjesz jeszcze czasami Skorży, wtedy owszem to by się zgadzało, ale nie teraz.
Odpowiedz cytując