Temat
:
"Śpieszmy się kochać ludzi..."
Wyświetl pojedynczy post
wiślacki
Junior Member
Od: 11.2009
Offline
#
251
18.09.2012, 19:00
właśnie widziałem w wiadomościach reportarz o tym chłopcu i powiem wam ze prawie się qrwa popłakałem miał Wiślackie Barwy,ten reportarz powinni oglądnąć nasze pajace niech zobaczą jakie trzeba mieć serce do piłki jak trzeba walczyć
wiślacki
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiślacki
Znajdź inne posty napisane przez wiślacki