Wyświetl pojedynczy post
gaudi10
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 18.09.2012, 18:59
Ależ pięknie o Nim mówili . I to ostatnie ujęcie
Żegnaj Dawidku - WIELKI KIBICU - WIELKI CZŁOWIEKU
ps. Rodzice mogą być dumni zarówno z siebie jak i z Synka
Spoczywaj w Pokoju
Odpowiedz cytując