Temat
:
"Śpieszmy się kochać ludzi..."
Wyświetl pojedynczy post
gaudi10
Member
Od: 05.2011
Offline
#
250
18.09.2012, 18:59
Ależ pięknie o Nim mówili . I to ostatnie ujęcie
Żegnaj Dawidku - WIELKI KIBICU - WIELKI CZŁOWIEKU
ps. Rodzice mogą być dumni zarówno z siebie jak i z Synka
Spoczywaj w Pokoju
gaudi10
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gaudi10
Znajdź inne posty napisane przez gaudi10