|
Ciekawi mnie, w jaki sposób określacie potencjał danego piłkarza. Czy w Widzewie są lepsi piłkarze niż w Wiśle ? Są, bo potrafią z siebie wykrzesać tyle sił i umiejętności, by liderować w tabeli. Mają lepszych na ten moment piłkarzy, którzy potrafią realizowac konkretne cele. Wisła ma skład przeciętny, bez formy, a co gorsze zawodników, którzy sa już tylko nazwiskami - vide Sobol czy Ivica.
|