Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19210
Stary 18.09.2012, 16:27
Mareq napisał(a):Wyświetl post
Dla USA będziemy może i sojusznikiem, ale drugoligowym.
dla Jankesów liczy sie tylko ile naszego Wojska wyślemy na ich "misje stabilizacyjne" (czyt. Wojne) po ropę i gaz,oczywiście dla nich bo my z tego nic nie mamy poza zabitymi Żołnierzami i miliardowymi kosztami jakie ponosimy jako społeczeństwo.Tak nas kochają że nawet do dziś nam wiz nie znieśli, a prawde o Katyniu ponad 70 lat ukrywali.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 18.09.2012 o godz. 16:30.