Mareq napisał(a):

|
Dla USA będziemy może i sojusznikiem, ale drugoligowym.
|
dla Jankesów liczy sie tylko ile naszego Wojska wyślemy na ich "misje stabilizacyjne" (czyt. Wojne) po ropę i gaz,oczywiście dla nich bo my z tego nic nie mamy poza zabitymi Żołnierzami i miliardowymi kosztami jakie ponosimy jako społeczeństwo.Tak nas kochają że nawet do dziś nam wiz nie znieśli, a prawde o Katyniu ponad 70 lat ukrywali.