emj10 napisał(a):

|
Widzę, że u prawnika z marketingiem było na bakier. Cóż nie każda uczelnia naucza potrzebnych w życiu umiejętności. Pracownik Nokii, Apple, albo kumpela, która siedzi w dziale PR BMW w Monachium wyśmialiby takie moralizatorskie wypociny. To jest życie, a nie bajka. Kto ma media, ten ma władzę - Murdoch.
|
Wiesz potrafię za to rozróżnić kto chce mnie zrobić w bambuko a kto nie i nie pomogą w tym żadne marketingowe sztuczki czy kłamstewka.
Moralizuję nad "marketingowym chwytem" podobno niezależnej TV
Tv sprzedaje wyrób partyjny i dlatego w taki sposób, przedstawia słupki

NIe rozróżniasz sprzedaży usług i towarów i ich reklamowania, od rzetelnego przedstawiania informacji (podobno od tego są media)

Kto ma media ten ma władzę ...
Idąc tym tropem wskazujesz, że w Polsce rządzą SB-ecy

?
Wszak Walter i Solorz mieli powiązania z SB ---> są właścicielami 2 największych prywatnych TV ---> mają władzę.....
Taki ciąg logiczny mi wyszedł z tego co napisałeś....
Pozdrawiam