Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22250
Stary 18.09.2012, 15:59
A po co Garguła jako zapchajdziura w środku pola? Akurat tutaj mamy względny spokój - Wolski, Salinas, Radovic, Furman, Gol, Vrdoljak, Łukasik (mowa o ofensywnych i defensywnych).

To ja już wolę Żyro na lewej stronie niż Gargułę do środka pola.
Odpowiedz cytując