Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22248
Stary 18.09.2012, 14:36
Za to Gargua w tej chwili to wirtuoz. Wolę młodego Żyro niż Gargułę w jego wieku po przejściach. A ich pensje mnie nie interesują, bo nawet jakbyśmy zaoszczędzili na tej różnicy to i tak wszystko idzie do iti. A jeśli już chodzi ci tak o zaoszczędzenie kasy, to gdzie opchniesz Gargułę i za ile? Bo na Żyro chętni co jakiś czas się pokazują i można za niego coś skubnąć.

Żyro ma przebłyski, Garguła zaś nie.
Odpowiedz cytując